Wolność nie jest nam dana. W miejscach, w których jest ona ustanowiona prawem lub w konstytucjach państw, trzeba pamiętać, że trudno było ją zdobyć. Często wymagało to głębokiej odwagi i rozlewu krwi. Po odebraniu nam wolności, przywrócenie jej będzie niezwykle trudne, a nawet niemożliwe. Nie pozwól więc, aby tak się stało.

Stań w obronie swoich praw i podejmij odpowiednie działania. Jeżeli tego nie zrobisz, to jak spojrzysz w oczy swoim dzieciom, czy wnukom i wytłumaczysz im, że nic nie zrobiłeś? Znaleźliśmy się teraz w kluczowym miejscu historii. Po zmianach, które są nam szykowane, nie będzie już życia, jakie znaliśmy przed „pandemią”.

Nie możemy sobie pozwolić na obojętność. Gdy jako społeczeństwo otworzymy oczy, umysły oraz serca, to ściany więzienia po prostu znikną. I staniemy się prawdziwą siłą, którą naprawdę jesteśmy.

Strach prowadzi do tego, że ludzie nie robią tego, co robić powinni. To właśnie strach jest głównym narzędziem globalistów do wprowadzania niewolnictwa. Jeśli ludzie przestaną się bać, to stracą oni nad ludźmi kontrolę. I tego panicznie się boją.

Znaleźliśmy się w takiej sytuacji przez przyzwolenie na iluzję władzy. Dlatego trzeba przestać ulegać tej iluzji i przestać wykonywać ich polecenia, gdy serce i rozum podpowiada zupełnie coś innego.

Pod pozorem walki z wirusem, przywódcy polityczni ograniczali nam nasze podstawowe prawa oraz wolność, o którą walczyli nasi przodkowie. Pandemia wykorzystana została do wdrożenia wielu programów, które zaplanowane zostały przez globalistów z dużym wyprzedzeniem. Jednym z motywów ogłoszenia globalnej pandemii jest wdrożenie nowych technologii, takich jak: paszporty szczepień, cyfrowe systemy płatności i wycofanie gotówki.

Prawdziwym celem jest system cyfrowej identyfikacji ludności, oparty na platformie cyfrowej, która będzie coraz bardziej rozszerzana. Oceniany będzie każdy aspekt Twojego życia. Punkty będą dodawane za posłuszeństwo wobec rządu i korporacji a odejmowane za wszystko, co zostanie uznane za odbiegające od normy.

Globaliści dążą do wprowadzenia cyfrowych pieniędzy, aby Ciebie kontrolować. Twoje pieniądze będą mogły zostać zablokowane lub odebrane – jako sankcja za niewłaściwe zachowanie. Staniesz się wtedy zwykłym niewolnikiem panów.

Nie jest już tajemnicą, że światowi giganci technologiczni monitorują i rejestrują każde nasze działanie w sieci. Każdy polubiony post, udostępniony artykuł, każdą klikniętą reklamę i obejrzany film. Te dane tworzą szczegółowy profil na nasz temat. Służą nie tylko przewidywaniu co chcemy kupić, ale też do monitorowania naszych preferencji politycznych, opinii, postaw i przekonań. Algorytmy sztucznej inteligencji i nieskończona moc obliczeniowa pozwoliła Google, Facebook i Amazon dowiedzieć się o nas bardzo wiele.

Paszport szczepionkowy i system kredytu społecznego, jest ostatnim brakującym ogniwem totalnej inwigilacji i kontroli społecznej. Kara za nieprzestrzeganie zasad będzie wymierzana ze skutkiem natychmiastowym.

Paszporty szczepionkowe to doskonale zaprojektowana furtka do zupełnie nowego typu społeczeństwa, opartego na kontroli i nadzorze, jakiego jeszcze nigdy w historii ludzkości nie było. Dlatego w żadnym wypadku, bez względu na to, jaka presja będzie na nas wywierana, nie możemy pozwolić na ich wprowadzenie. Nie możemy pozwolić odebrać sobie wolności. Musimy jej bronić dla naszych przyszłych pokoleń.