Nazywam się Ernest Kacik i jestem autorem wystawionych tutaj do sprzedaży książek.

Jestem Konsultantem II Stopnia Koalicji Dr. Ratha w Obronie Zdrowia i prowadzę bloga o Medycynie Komórkowej na stronie http://medycyna-komorkowa.com

Moim głównym celem pisania książek jest uświadamianie i informowanie ludzi o zbliżających się zagrożeniach, które całkowicie mogą zmienić nasze dotychczasowe życie. Nie mam jednak na celu zastraszanie społeczeństw, jak to czynią media głównego nurtu każdego dnia, lecz odpowiednie przygotowanie do nadchodzących wydarzeń. 

Strach prowadzi do tego, że ludzie nie robią tego, co robić powinni. To właśnie strach jest głównym narzędziem globalistów do wprowadzania niewolnictwa. Jeśli ludzie przestaną się bać, to stracą oni nad ludźmi kontrolę. I tego panicznie się boją. Więcej informacji na ten temat uzyskasz tutaj.

Kiedy zdasz sobie sprawę, że jesteś twórcą, a nie ofiarą, dopiero wtedy przestaniesz obwiniać innych za swoje problemy. Jesteś odpowiedzialny za stan swojego życia, swojego zdrowia, swojej wolności i swego szczęścia. Kiedy weźmiesz odpowiedzialność za swoje życie, odzyskasz nad nim kontrolę i pełnię władzy. Wówczas odkryjesz potężną swą moc i ogromną wiarę w swoje własne umiejętności. Więcej informacji na ten temat uzyskasz tutaj.

W moich książkach znajduje się również bardzo dużo informacji o tematyce zdrowotnej. Bardzo ważną kwestią jest fakt, że każdy z nas jest lekarzem swojego organizmu. I Im szybciej każdy z nas to zrozumie i weźmie sprawy w swoje ręce, tym szybciej osiągnie etap przywracania własnego zdrowia. Więcej informacji na ten temat uzyskasz tutaj.

Obecnie jestem na zaawansowanym etapie pisania kolejnej swojej książki, ale ze względu na dość wysoki koszt wydania książki i pozostałych kosztów funkcjonowania sklepu, proszę o dokonywanie zakupu moich książek.

Sklep z książkami znajdziesz tutaj.

 

Przy zakupie dokonanym w sklepie na kwotę minimum 50 zł otrzymasz gratis upominek
Etui Ochronne Antykradzieżowe z flagą Polski, które jest ekranowanym pokrowcem na KARTĘ PŁATNICZĄ.

Gotówka = Wolność

Dlatego płać w sklepach gotówką, a kartę płatniczą trzymaj w bezpiecznym etui ochronnym antykradzieżowym.