Poznając prawdę o tym, co naprawdę dzieje się na świecie, można poczuć się smutnym, przytłoczonym i złym. Jednak dobrą wiadomością jest to, że moc jest w nas. Wyobraź sobie, że wszyscy ludzie w jednym czasie przestają używać pieniędzy, a zamiast tego wybierają bezpośrednią wymianę dóbr i usług. Albo, że wszyscy w tym samym czasie wycofują swoje pieniądze z banków. Wówczas cały system się zawali! To, co wydaje się potężne, może tak naprawdę być bardzo kruche, a to, co wydaje się kruche, może być bardzo potężne.

Może niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale to my ludzie jesteśmy twórcami. Dzięki naszym myślom i marzeniom potrafimy tworzyć. Wszystko, co widzisz wokół siebie, było kiedyś myślą i marzeniem w czyimś umyśle. Samochody, długopisy, książki, komputery – to wszystko zostało kiedyś wymyślone, a dzięki marzeniom urzeczywistnione.

Kiedy zdasz sobie sprawę, że jesteś twórcą, a nie ofiarą, dopiero wtedy przestaniesz obwiniać innych za swoje problemy. Jesteś odpowiedzialny za stan swojego życia, swojego zdrowia, swojej wolności i swego szczęścia. Kiedy weźmiesz odpowiedzialność za swoje życie, odzyskasz nad nim kontrolę i pełnię władzy. Wówczas odkryjesz potężną swą moc i ogromną wiarę w swoje własne umiejętności.

Globaliści boją się Twojej potężnej mocy. Wiedzą, że mogą Tobą manipulować tylko wtedy, gdy mają nad Tobą kontrolę i gdy ogarnia Ciebie strach.

Jesteśmy twórcami, czy nam się to podoba, czy nie. Większość ludzi o tym nie wie, dlatego ich kreatywność jest wyłączona. Większość ludzi wyłącza swój mózg oraz krytyczne myślenie i pozwala mediom głównego nurtu mówić im, co mają myśleć, czuć i czynić. 

Zadaj sobie pytanie: jakiego rodzaju świata chcesz dla siebie i dla swoich dzieci? Nadal chcesz pozostać zwykłym niewolnikiem i pozwolisz na to, żeby niewolnikami były również Twoje dzieci? Nie widzisz, że coraz bardziej odbierane są nam podstawowe prawa człowieka? Przemyśl to wszystko, dowiedz się kim jesteś i o czym tak naprawdę marzysz. Odkryj prawdziwego siebie na nowo.

Pamiętaj, że nie chodzi o opieranie się obecnemu systemowi. Chodzi o stworzenie Nowego Systemu bo starego nie da się już naprawić. Jest on w pełni kontrolowany przez korporacje i jedynym rozwiązaniem jest opuszczenie tego pociągu i rozpoczęcie nowej podróży, opartej na własnych myślach i marzeniach.

Stwórzmy taki świat, jaki chcemy, w którym każdy będzie mógł zaspokoić wszystkie najważniejsze potrzeby życiowe. Pamiętaj, że to My ludzie, jesteśmy twórcami. Rządy i korporacje zostały przez nas stworzone. To my jesteśmy ich panami, a oni są naszymi sługami. Odzyskajmy naszą prawdziwą władzę, bo to my jesteśmy suwerenami. Moc jest w naszych głowach, w naszych sercach i w naszych rękach.

Strach prowadzi do tego, że ludzie nie robią tego, co robić powinni. To właśnie strach jest głównym narzędziem globalistów do wprowadzania niewolnictwa. Jeśli ludzie przestaną się bać, to stracą oni nad ludźmi kontrolę. I tego panicznie się boją. Więcej informacji na ten temat uzyskasz tutaj.

Bardzo ważną kwestią jest również fakt, że każdy z nas jest lekarzem swojego organizmu. I Im szybciej każdy z nas to zrozumie i weźmie sprawy w swoje ręce, tym szybciej osiągnie etap przywracania własnego zdrowia. Więcej informacji na ten temat uzyskasz tutaj.